Bukowina Tatrzańska noclegi.

Bukowina Tatrzańska noclegi to oferta, którą zaczynamy się interesować, gdy zbliża się zima. O tej porze roku w Tatrach jest najpiękniej i można najlepiej wykorzystać sprzyjającą aurę. Bukowina Tatrzańska wyrasta na konkurenta Zakopanego, ale tylko pod względem zaplecza dla amatorów sportów zimowych. Sprawnie działają tu wyciągi narciarskie, a także wypożyczalnie sprzętu i profesjonalne szkółki. Zdecydowanym atutem Bukowiny jest natomiast spokój i wyjątkowa atmosfera, sprzyjająca przygodom na śniegu.

Do Bukowiny Tatrzańskiej co roku przyjeżdżają więc amatorzy zimowego szaleństwa, którzy mogą tu szusować po ośnieżonych stokach, oświetlonych nocą, a także korzystać do woli ze źródeł termalnych. Obowiązkowym punktem pobytu w Bukowinie jest wizyta w Ośrodku Terma Bukowina Tatrzańska, czyli kompleksie basenów termalnych. Jest to w zasadzie centrum rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 12 basenów o zróżnicowanej temperaturze wody, jacuzzi, sauny, gabinety SPA, restauracja to atrakcje obiektu, z którego rozciąga się piękny widok na Tatry.

Baza turystyczna w Bukowinie jest bardzo rozwinięta. Mnóstwo tu małych pensjonatów i większych ośrodków wczasowych – dla każdego coś miłego. Specyficznym elementem krajobrazu są typowe góralskie domy, podtrzymujące lokalną tradycję oraz folklor. Znaleźć noclegi w Bukowinie nie jest trudno, a oferty są bardzo ciekawe – od nowoczesnych ośrodków wypoczynkowych, po tradycyjne pensjonaty w niższych cenach.

Bukowina jest świetnym miejscem na organizację obozów sportowych dla młodzieży, wyjazdów integracyjnych dla dorosłych, a także na tradycyjne wczasy w górach z rodziną. Obiekty noclegowe obsługują zarówno gości indywidualnych, jak i większe zorganizowane grupy. Wśród specjalnie organizowanych atrakcji na miejscu można wymienić kuligi, pieczenie barana, miłośnicy górskich wypraw też mogą realizować swoją pasję. Tak więc Bukowina Tatrzańska spełnia wymagania najróżniejszych gości, ponieważ oferta turystyczno-rekreacyjna miejscowości jest bardzo wszechstronna.

Bukowina Tatrzańska jest położona 15 km od Zakopanego, można więc z łatwością wybrać się na jednodniową wycieczkę do stolicy polskich Tatr.