Dlaczego warto pojechać do Bukowiny Tatrzańskiej?

Bukowina Tatrzańska to przeurocza miejscowość w Tatrach. W Bukowinie Tatrzańskiej można zorganizować obozy sportowe, rozmaite imprezy okolicznościowe, dla firm, wyjazdy wakacyjne. Jeśli zatem oferta noclegów z Zakopanem nie przypadła Ci do gustu, wybierz Bukowinę Tatrzańską. Cechą charakterystyczną Bukowiny Tatrzańskiej jest niezaprzeczalnie jej kameralność w stosunku do popularnego Zakopanego. Jednocześnie trzeba powiedzieć, że Bukowina oferuje nie lada atrakcje. Wśród nich należy wymienić termy bukowiańskie, centrum spa, kuligi, lokale gastronomiczne, różnorodne trasy narciarskie, nowoczesne wyciągi, oraz urokliwe widoki.

W miejscowości jest kilka szkółek narciarskich, a także wypożyczalni sprzętu narciarskiego. Z powodzeniem może tu przyjechać nawet ktoś, kto dopiero zaczyna. W Bukowinie można uprawiać narciarstwo oraz próbować swoich sił w snowboardzie. Oświetlone nocą wyciągi umożliwiają dobrą zabawę

Bukowina Tatrzańska to znakomita propozycja dla wszystkich aktywnych. Chętnie korzystają z niej osoby lubiące sporty zimowe. Baza noclegowa miejscowości jest naprawdę atrakcyjna. Dominują pensjonaty oraz domy wczasowe zaaranżowane w tradycyjnym stylu. Niezwykła atmosfera miejsca udziela się wszystkim przybyłym. Możliwość wykupienia jedzenia jest standardem.