Organizacja wesela

Ślub to nie tylko suknia ślubna, ale również wiele innych elementów składających się na całość. Ważna jest oprawa przyjęcia weselnego, obejmująca rozmaite dekoracje. Wśród niektórych par młodych trwa rywalizacja na najbardziej oryginalne wesele. Tradycyjne wesela zastępują imprezy z fantazją, nowoczesne, z pomysłem.

Coraz więcej osób decyduje się na niekonwencjonalne rozwiązania w zakresie organizacji wesela. Zmiany mogą dotyczyć miejsca, w którym odbywa się wesele, a także samego jego przebiegu. Modne są na przykład wesela z nutką adrenaliny. Agencje eventowe organizują między innymi porwania panny młodej, wesela tematyczne – w stylu średniowiecznym, staropolskim, w rytmie hiszpańskiego flamenco itd.

Dekoracje balonowe

Popularnością cieszą się różnego rodzaju dekoracje weselne z balonów z helem czy balonów podświetlanych LED. Obecnie wybór dekoracji balonowych jest na tyle duży, że można z łatwością dopasować je do charakteru u stylu imprezy. Dekoracje weselne z balonów mogą zachwycić gości niejednej imprezy. Dzięki nowinkom technicznym balony mogą fruwać pod sufitem, ale też można umieścić je na podłodze, a nawet na tafli jeziora czy stawu. Można je przypiąć do samochodu nowożeńców lub też wypuścić w niebo o północy. Możliwości wykorzystania dekoracji weselnych z balonów są nieograniczone.

Przygotowania ślubne zabierają przyszłym małżonkom wiele miesięcy. Jeśli ślub i wesele są organizowane w plenerze, warto skorzystać z oferty, jaką proponuje wiele firm cateringowych. Wesele w stylu garden party można urządzić w wielu miejscach, na przykład w ogrodzie przydomowym.

Z oferty mogą korzystać zarówno tradycjonaliści kulinarni, którym proponowane są popularne dania weselne, jak i goście obdarzeni wyrafinowanym smakiem. Ze wspaniałym jedzeniem i pozytywną energią przyjęcie weselne musi się udać, a szampańska zabawa jest gwarantowana.

Dla agencji eventowych zorganizowanie imprezy w dowolnym stylu nie stanowi dziś żadnego problemu – klasyczne przyjęcia, imprezy w baśniowej oprawie z dekoracjami balonowymi, nowoczesne, romantyczne, nastrojowe, oficjalne, masowe, prywatne i kameralne.