Wczasy w Korbielowie – wypad na narty, wczasy w siodle.

Korbielów to pięknie usytuowana miejscowość, znajdująca się w Beskidzie Żywieckim, na zboczu drugiej co do wielkości góry – Pilska. Tuż obok licznych pensjonatów i domów wczasowych znajduje się wyciąg narciarski. Właściciele obiektów noclegowych zapraszają przez cały rok na niezapomniane wczasy w Korbielowie.

W pobliżu znajduje się także stadnina koni. Organizowane są obozy konne dla dzieci i młodzieży, nauka oraz jazda po okolicznych szlakach. Wczasy w siodle gwarantują niezapomniane przeżycia. Wśród wielu atrakcji dla wczasowiczów są między innymi przejazdy bryczką, palenie ogniska, wspólne biesiadowanie, pieczenie barana, zimowe kuligi – słowem doskonały wypoczynek. Pilsko i inne otaczające miejscowość wzniesienia stwarzają świetne warunki do turystyki.

Atrakcyjna baza noclegowa i kuchnia to atuty Korbielowa, które jest gotowe na przyjęcie sporej ilości gości o każdej porze roku. Zima to pora roku, w której Beskidy są często odwiedzane, głównie ze względu na możliwość uprawiania sportów zimowych. Wczasy w Beskidzie Żywieckim to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, a także turystów, którzy pragną się wyciszyć, obcując z naturą. Spacery po pięknej, urokliwej okolicy sprawiają, że

Jeśli ktoś rozważa wyjazd na narty, Korbielów jest bardzo interesującym miejscem. Bliska odległość wyciągu narciarskiego sprawia, że narciarze nie muszą tracić czasu na dotarcie do niego, i mogą cieszyć się białym szaleństwem. Korbielów jest miejscem atrakcyjnym nie tylko zimą, ale również latem. Każdy odwiedzający Korbielów zapamięta wypoczynek pod Pilskiem do końca życia.

W okolicy często organizuje się także różnego rodzaju imprezy – w tym integracyjne, motywacyjne. Jest to atrakcja, z której mogą skorzystać firmy chcące wzmocnić więzi wśród pracowników, zmotywować ich do pracy.

Właściciele pensjonatów znajdują także chętnych do zorganizowania różnych uroczystości rodzinnych, np. wesel, a także bankietów, konferencji, szkoleń dla firm.

Korbielów to miejsce bardzo urokliwe, w którym można zaznać prawdziwego relaksu i spokoju. Nie jest ono przepełnione, tak jak inne kurorty górskie.