Noclegi w Gdańsku

Noclegi w Gdańsku to oferta wielu hoteli, pensjonatów, apartamentów, domów wczasowych zlokalizowanych w Trójmieście. Oferta – dodajmy – bardzo atrakcyjna. Gdańsk jest ceniony i znany na całym świecie. Turystów przyciąga niewątpliwie burzliwa historia miasta, piękne zabytki i nadmorska lokalizacja.

Gdańsk ma to do siebie, że urlop tu spędzany może łączyć w sobie tradycyjny wypoczynek nad morzem ze zwiedzaniem miasta i korzystaniem z lokalnych atrakcji. Dzisiaj Gdańsk zyskuje także w oczach kibiców – dzięki pięknemu stadionowi, który został wybudowany na EURO 2012. Zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej z pewnością przyciągną masę ludzi i pozwoli jeszcze lepiej wypromować Gdańsk na świecie.

Noclegi w Gdańsku można znaleźć i w tanim pensjonacie, i w komfortowym domu wczasowym, i w luksusowym hotelu. A samo miasto jest doskonale przygotowane na przyjazd gości – zarówno turystów biznesowych, jak i rodzi z dziećmi, par, grup przyjaciół.

Gdańsk jako część Trójmiasta może zaoferować rozrywkę na najwyższym poziomie. W dodatku w zasięgu ręki mamy wszystkie atrakcje Sopotu i Gdyni – miast wchodzących w skład Trójmiasta. A jest ich niezwykle dużo.

Jeśli chodzi o noclegi w Gdańsku, to coraz większą popularnością cieszą się tzw. wakacyjne apartamenty. Są to mieszkania o różnym standardzie, zlokalizowane najczęściej w centrum miasta, które właściciele oddają na wynajem. Takie noclegi są tańsze niż w hotelu czy pensjonacie. Może w nich przenocować kilka osób. Są w pełni wyposażone, tak by można było w nich nie tylko spać, ale także gotować, oglądać telewizję, a nawet oglądać filmy na dvd.

Apartamenty na wakacje to ciekawa alternatywa dla typowych noclegów w Gdańsku. Dostajemy klucze do mieszkania, w którym możemy się czuć naprawdę swobodnie. Nie musimy zgłaszać się do żadnej recepcji, mamy kontakt z prawdziwymi mieszkańcami miasta – sąsiadami, możemy wtopić się w tkankę miasta.