Wynajem willi w Konstancinie

Rynek nieruchomości w podwarszawskim Konstancinie jest bardzo bogaty. Z uwagi na swoje położenie blisko stolicy, a jednocześnie zaciszny, podmiejski charakter i dużo zieleni wiele osób chce tu zamieszkać. Konstancin słynie z wysokich cen domów, mieszkań i działek, więc jest to opcja przeznaczona dla zamożnych obywateli. Miejscowość cieszy się szczególną popularnością wśród znanych osobistości, aktorów, dziennikarzy, polityków i celebrytów, którzy znajdują w Konstancinie oazę spokoju, a przy tym mogą w miarę szybko dojechać do pracy w Warszawie.

Różnorodność oferty

Oferta nieruchomości jest bardzo ciekawa. Są to zarówno zabytkowe wille do wynajęcia w Konstancinie, jak i nowoczesne rezydencje na sprzedaż, apartamenty, dworki itp. Największy wpływ na cenę ma położenie domu (najwięcej trzeba zapłacić za willę w uzdrowiskowej strefie A) oraz metraż. Za rezydencję o powierzchni przekraczającej 500 metrów kwadratowych trzeba zapłacić ok. 5 mln złotych. Oferty poniżej 1 mln się nie zdarzają.

Wszyscy ci, którzy chcą zamieszkać w Konstancinie, ale niekoniecznie wiążą swoją przyszłość z tą miejscowością, najchętniej wybierają wille do wynajęcia. Oferty są naprawdę ciekawe i jest w czym wybierać. Domy mają atrakcyjny rozkład pomieszczeń, pięknie zorganizowaną przestrzeń wokół, w postaci zadbanych ogrodów i najczęściej są umeblowane. Dzięki temu można bardzo szybko się do takiego domu wprowadzić.

Przemyślana decyzja

Wynajem willi w Konstancinie to nie to samo co jej zakup, ale i tak warto decyzję dokładnie przemyśleć, żeby dokonać właściwego wyboru. Oczywiście zawsze liczy się najbardziej pierwsze wrażenie, ale nie można pominąć ważnych kwestii związanych ze sprawdzeniem stanu technicznego domu czy wysokości miesięcznych opłat eksploatacyjnych. Najemców powinna zainteresować obecność alarmu połączonego z monitoringiem posiadłości, a także sąsiedztwo domu, żeby mieć pewność, że będzie mógł wraz ze swoja rodziną liczyć na komfort i bezpieczeństwo.